KONST / Litografier / Färglitografi 9772475
nr 977 2475
Kurt Ullberger
(1919-2008), Sverige
Färglitografi, Kurt Ullberger (1919-2008), 14/45, signerad, -86, motivet: 42x22
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 augusti 2015
kl 18:05:51
31/8 07:57:36
100 kr
31/8 17:56:50
Kurt Ullberger
Läs mer om Kurt Ullberger